Udržitelnost

Udržitelnost je v DNA naší značky od prvních chvil z dob, kdy toto slovo ještě nebylo moderní. Ačkoli na něm nestavíme náš marketing, věnujeme se mu na každém kroku našeho působení. Bez falešných, povrchových zpráv, bez negativního podtónu s jediným cílem, inspirovat a mít sami dobrý pocit.

WELL & LESS.

ETIKA

Naše vize je stát se módní značkou, která vrácí etiku a poctivost do výroby. Stojíme za tím, aby se vyrábělo méně, nakupovalo kvalitněji a zbytečně neplýtvalo. Ale stále bez vážnosti s plnou chutí do života.

Kvalitní, přírodní

MATERIÁLY

Vyrábíme primárně z organické bavlny a extra jemného lnu. Knoflíky vyrábíme z lisovaných palmových semen, materiálů Corrozo. Nevyužíváme žádné plastové balení ani doplňky.

PRECIZNÍ & ODPOVĚDNÁ

VÝROBA

Kompletní produkce naší značky probíhá v několika evropských dilnách za účelem dodržení enviromentálních a společenských standardů výroby. Díky využívání maximální počtu lokálních partnerů dosahujeme několika násobného zkrácení výrobního rádiusu.

O značce

OEKO-TEX100 | GOTS

CERTIFIKÁTY

Používáme pouze takové materiály, které splňují certifikaci zdravotní nezávadnosti OEKO-TEX100. Snažíme se maximalizovat také podíl materiálů s certifikací GOTS.

ZPRACOVÁNÍ

MINIMUM WASTE

Snažíme se volit takové materiály, které můžeme používat pro co nejvíce produktů. To nám umožňuje proměňovat některé zbytky v další produkty a tím spotřebovávat materiál s co nejmenšími odpady.

EDUKACE

INSPIRACE

Chápeme, že udržitelný šatník není jednoduché aplikovat a často ani vyhledávat. Proto se snažíme tvořit takový obsah, který dělá udržitelnost dostupnou a komfortnější. Bez nutnosti propadat špatným náladám.

Journal

BETTER TOGETHER.