FAQ

Často kladené dotazy Pro dokonalý zážitek z nákupu

FAQ

Správná volba velikosti

Střihy se snažíme vyvíjet tak, aby co nejlépe odpovídaly konfekčním velikostem. Vzhledem k většinovému podílu přírodních materiálů však dochází k jejich srážení a tak obecně doporučujeme vždy větší velikost než je Vaše standardní, pokud jste na rozhraní velikostí. Pokud máte jednu ustálenou velikost, bude vám velmi pravděpodobně vyhovovat i ta od nás. Orientačně se můžete také řídit tabulkou velikostí u každého produktu.

Kde produkty vyrábíme?

Celé portfolio naší značky vyrábíme výhradně v EU. Udržitelnost pro nás není marketingovým nástrojem, ale podstatným DNA naší značky od roku 2008.

Jaké používáme materiály?

V naprosté většině případů vyrábíme z čistě přírodních materiálů. Pokud nám některé vlastnosti nedovolují využít čistě přírodní materiál, volíme nejnižší možné množství přidaných látek. Hlavní materiály, které využíváme jsou 100% organická bavlna a len. V celé naší produkci nenaleznete z 99% plast či jiné umělé látky. 1% si necháváme jen pro případ, že bychom něco přehlédli. V naší produkci naleznete obalové materiály pouze ze 100% recyklovatelného kartonu a knoflíky vyrábíme z lisovaných semen - materiálu Corrozo.

Jak dlouho máme produkty v nabídce

Stálost kolekcí je jedním z našich principů udržitelnosti a zároveň komfortu a jistoty vašich opakovaných nákupů. Produkty v našich kolekcí držíme opravdu dlouho, abyste si je mohli oblíbit a dokupovat, pokud vám skvěle padnou. Pravidelně je pouze modernizujeme. Vyhnete se tak neustálému hledání a riziku špatných nákupů, které vedou k plýtvání. V jednoduchosti je krása, inspirujte se našimi lookbooky a kombinujete základní produkty na stovky způsobů. Zařaďte naše kousky do vašeho kapsulového šatníku.

Jak mám pečovat o vaše produkty?

Prací symboly jsou nedílnou součástí každé cedulky či potisku u našich produktů. Díky vysokému podílu přírodních materiálů je doporučujeme pečlivě dodržovat. Vyhnete se tak nadměrnému srážení či poškození vláken. Obecně platí, že naše produkty nedoporučujeme sušit v sušičce a jakkoli chemicky čistit či používat doplňky k praní, jako jsou např. sáčky proti obarvení. Naopak doporučujeme méně časté praní (produkty často stačí dobře vyvětrat) na nižší teploty. Doporučujeme žehlit.

Jak mohu zboží vyměnit, vrátit či reklamovat

Zboží můžete bezstarostně vyměnit v prodloužené 30 denní lhůtě od jeho převzetí. Zboží je také možné vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů. Právo na reklamaci máte až do 24 měsíců. Veškeré pokyny k procesu vrácení & výměn najdete na stránce - Výměna & vrácení.

Kde najdu formulář pro vrácení?

Formulář pro výměnu, vrácení či reklamaci včetně všech pokynů, naleznete na stránce - Výměna & vrácení

Nepřišlo potvrzení objednávky či nemám další informace o jejím průběhu

Často objevíme drobné chyby v emailových adresách našich zákazníků či emaily ve spamu. Možná je to i váš případ nebo se stala jiná technická chyba. Kontaktujte nás, vaši objednávku rádi prověříme.