Oblečení, které s vámi procestuje svět

Oblečení, které s vámi procestuje svět

Máte jasno v tom, jaké oblečení si s sebou zabalit na dovolenou? Většina z nás jde časem na jistotu a máme svých pár ověřených kousků, bez kterých už nikam nevyrážíme. Několik jistot najdete i mezi lněnými a bio bavlněnými produkty ELKA LOUNGE.

Lněná košile a lněné kalhoty pro muže i ženy

Přemýšleli jste někdy nad tím, že na dovolených sbíráme místa, která vidíme jednou jedinkrát v životě? Není důvod si takové chvíle kazit nepohodlným oblečením. We vote for linen. Jemný a příjemný materiál, který dobře saje a v horku lehce chladí

Lnene kalhoty ELKA LOUNGE

Lněný set je dokonalým sparing partnerem na letní dovolenou, protože v něm můžete vyrazit do centra horkého města, na pláž i do přístavní restaurace. Na první pohled zaujme svou kvalitou, která si ale na nic nehraje. Na dovolené totiž nejde o okázalost, ale o 100% pohodlí a prožitek tady a teďAby s vámi váš set projel co nejvíc dovolených, dobře o něj pečujte.

Lnena kosile a lnene kalhoty ELKA LOUNGE

Kvalitní mikina do letadla i na západ slunce na terase

I léto má svou chladnější tvář. Klimatizace, večerní vánek od oceánu, studenější vzduch po dešti... Jednoduše řečeno, nepodceňte to a aspoň jeden hřejivější kus si s sebou zabalte – kdykoliv, kamkoliv. A sáhněte po dostatečně kvalitní mikině z bio bavlny, která vám vydrží roky bez žmolků a v původní barvě.

Mikina z bio bavlny v jakékoliv světlé barvě je za nás nejlepší volba. Zahřeje, je hebká a měkká na dotek a narozdíl od umělých materiálů se v bio bavlně budete méně potit. Světlá barva se na slunci nerozpálí a v tropických oblastech oceníte, že jsou na ní vidět komáři.

Foto: ELKA LOUNGE, Michaela Krajanová

Travel. Whatever it takes.

Zpět na blog