Jak nosit lněnou košili: 3x lněný outfit pro ženy i muže

Jak nosit lněnou košili: 3x lněný outfit pro ženy i muže

Přírodní materiál, kvalita, prodyšnost, natural look – všechny tyto asociace spojené se slovem len jsou správné. Len je jednoznačně to pravé letní oblečení pro ženy i muže. Ale i tento 100% přírodní materiál má různé způsoby úpravy a díky tomu může působit trochu jinak – formálněji, jemněji, univerzálněji. Když správně nastylujete lněnou košili, vytvoříte s ní outfit na schůzku nebo na oběd v top restauraci. 

1 Business twist

Lněná košile jistě není součástí business formal dress codu. Ale pokud Vám Vaše sebejistota, Váš věk i postavení dovolují jít si trochu po svém, zkombinujte ji s chinos, oblekovými kalhotami nebo béžovými denim kalhotami a statement „jsem za vodou“ se píše sám.

Styling tip: Zakasejte lněnou košili jen napůl a podpořte tím ležérní eleganci celého looku.

2 Linen on linen

V létě je naprosto v pořádku zkombinovat lněnou košili s lněnými kalhotami. Celolněný outfit, obzvlášť ve světlých barvách, je bez nadsázky to nejpohodlnější, co si v létě můžete obléknout. Není náhoda, že takový outfit nosí členové yacht clubů po celém světě.

Styling tip: Nemusíte se držet jedné barvy. Přirozené odstíny našich lněných produktů k sobě ladí úplně všechny. Už jste viděli naši lněnou košili v barvě moss green?

3 Sporty elegant

I volnočasové outfity si žádají vkus a nápad. Pokud na cestu do fitcentra nebo na tenis tradičně oblékáte tričko a šortky, místo lehké mikiny zkuste outfit doplnit lněnou košilí. Ve správném odstínu celému výsledku dodá „final touch“ a ze sporty outfitu se rázem stane sporty elegant.

Styling tip: Držte sportovní oblečení v neutrálních barvách a přidejte lněnou košili, která bude celému outfitu barevně dominovat.

Doplňte vaše letní outfity naší lněnou kolekcí. Každý kousek je vyrobený v EU, z přírodních materiálů a hlavně udržitelně. 

Zpět na blog