Muzikanti na tripu

Muzikanti na tripu

1. Marku, Lukáši, jak se vám daří skloubit práci/školu s hudebním uskupením Muzikanti na tripu?

M: Poměrně snadno. Mám štěstí, že jsem se dostal na Janáčkovu akademii múzických umění, a ta mě v hudební kariéře podporuje. Je samozřejmostí udělat si čas na koncertování. Nesmírně mě to baví a naplňuje.

L: V létě je to jednodušší, jelikož hraju v divadle a tam máme prázdniny. Přes sezónu to mám náročnější, ale ve většině případů dokážu skloubit obojí. 

2. Co vás přivedlo k vaší hudební profesi a jak jste se dali dohromady?

M: Velkou zásluhu má moje rodina, která mě vždy maximálně podporovala v tom, co dělám. Nebýt mého dědy, který mi věnoval několik let svého času a cvičil se mnou, možná bych se i touto profesí nezabýval. S Lukášem se známe dobře, v podstatě jsem u něho začínal v jednom „zuškovém“ uskupení s názvem Black&White. Byla to pro mě super zkušenost Jsem mu za ni vděčný. A naše hudební spolupráce funguje dodnes.

L: Od malička jsem měl vztah k hudbě, ale hrát na trubku jsem, i přes dlouholeté naléhání mého dědy, začal až docela pozdě. S Markem jsme se potkali na škole a hrát jsme spolu začali celkem nedávno. 

3. Jaké jsou vaše nejoblíbenější módní kousky?

M: Mám rád především elegantní styl. Tudíž košile, elegantní kalhoty a polobotky či tenisky. Z volnočasového oblečení rád nosím bílá/černá nebo Off White trička, tepláky, džíny a mikiny.

L: Mám rád minimalistický styl. Proto když jsem objevil ELKA LOUNGE, zařadila se tahle značka mezi mé favority. 

4. Co je pro vás důležité při výběru oblečení (materiály, vzhled, pohodlí, udržitelnost,...)?

M: Velkou roli hrají určitě vzhled, materiál a samozřejmě i pohodlí. Hrozně rád nosím vaše oblečení ELKA LOUNGE, které tohle všechno splňuje.

L: Důležitý je pro mě vzhled, a to jak mi oblečení padne. Také mě zajímá, kdo stojí za výrobou, a jestli za mnou můj oblíbený kousek necestoval přes celý svět…

5. Jak trávíte volný čas? Co nejraději nosíte, když máte prostor jen sami pro sebe?

M: Volný čas trávím u poslechu hudby, podnikám výlety s přítelkyní nebo si zajdu zasportovat s přáteli, se kterými hrávám futsal a badminton. Když jsem doma, nosím teplákovou soupravu.

L: Volný čas nejraději trávím s rodinou nebo na kole. A tomu přizpůsobuji i oblečení. S dětmi něco pohodlného, na kolo dres a tretry.

6. Co je pro vás well-being?

M: Je to pro mě nadšení z hudebních vystoupení, spokojených posluchačů a pořadatelů. Zkrátka žiju pro hudbu celým svým srdcem a rád mé nadšení přenáším dál.

L: Neznámý termín, musím vygooglit ;))

 

 

7. Snažíte se o sebe pečovat, případně jak?

M: Každý den provádím hygienickou údržbu, sem tam jezdím na kole či koloběžce. Mám rád i masáže.

L: Poslední dobou jsem se začal otužovat, takže se těším každé ráno na káď s ledovou vodou.

8. Na čem v současnosti pracujete/ na co se těšíte/ co je před vámi?

M: V současnosti pracujeme na zviditelnění našeho uskupení Muzikanti na tripu. Chceme naši hudbu dostat do povědomí kaváren a barů po celé České republice. Nebráníme se ani svatebním obřadům či firemním akcím. Vždy se těšíme na posluchače a podniky, ve kterých máme hrát. Vzájemná spolupráce je okouzlující a každé hraní si maximálně užíváme. Chtěli bychom udělat promo video a webové stránky. V létě  nás čeká spousta hraní v krásných lokacích. Moc se těšíme.

L: Stále pracuji na tom, aby posluchače bavila moje hudba, těším se z mých dětí a doufám, že je přede mnou spousta krásných koncertů.

Zpět na blog