TOP 5 kousků na dovolenou ve městě i v přírodě

TOP 5 kousků na dovolenou ve městě i v přírodě

Po zkušenostech s dovolenou téměř na všech kontinentech jsme pro vás vybrali 5 volnočasových kousků, které s námi cestují pravidelně. A protože daleko od domova potřebujeme nejen partnery, ale i věci, na které se můžeme 100% spolehnout, vysoká kvalita přírodních materiálů i precizní provedení je samozřejmostí.

1. Costarica vibe – dlouhé lněné šaty

Dlouhé šaty s nastavitelnými ramínky a postranními rozparky si zamilujete na první nošení. A díky vlastnostem lnu budete tento pocit zažívat pořád dokola. 100% len je totiž neskutečně pevný a stálý a pocení mu neubližuje tolik jako jiným vláknům. Tenhle vztah vydrží opravdu spoustu společných dovolených.

2. Santorini swimming pool – lněná plážová taška

Ano. Znovu len. Pokud trávíte dovolenou v teple a u vody, dřív nebo později pochopíte, že se do něj vyplatí investovatLněnou tašku zabalíte na dno kufru jako praktický doplněk na pláž a nakonec zjistíte, že ji nosíte i do města, protože je TAK pohodlná. Navíc ji šijeme ze zbytků materiálů z výroby. Minimum waste, maximum taste.

3. Sunrise in Thailand – lněná košile

Lněná košile je perfect match pro ženy i muže. Po příletu ji nechte jeden den vyvěsit na ramínku a pak její potenciál využijte naplno. Na pláži Vás ochrání před paprsky slunce, za soumraku před nálety hmyzu a na hotelové večeři ji obléknete ve formálním stylingu k elegantní sukni nebo kalhotám.

THE FEEL: Námi používaný len je extrémně jemný a čím déle ho máte, tím příjemněji se nosí. Přečtěte si více o tom, proč je len tak výjimečný.

4. Ciao, Sicilia! – tričko z bio bavlny

Je Vám blízký spíš sportovně elegantní styl, který Vám dovolí pohodlně prožít aktivní dovolenou? Pak si prostudujte naše dámská a pánská trička z organické bavlnyProdyšný přírodní materiál, navíc s certifikátem GOTS, na sobě můžete mít hodiny při řízení auta i při rodinném fotbalovém zápase na zahradě Vašeho airbnb.

 

5. Kdykoliv, kamkoliv – mikina z bio bavlny

Bio bavlna ve svém nejměkčím provedení. To jsou naše mikiny s kapucí i bez. Že je to absolutní must have do letadla, už víte. Ale stejně nenahraditelná je funkce kvalitní mikiny také na dlouhých cestách autem či vlakem. Námi používaná bavlna vydrží intenzivní nošení a změny vlhkosti, aniž by mikina začala žmolkovat nebo se vytrácela barva.

 

Back to blog